Острожанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Острожанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради. Розташована за адресою: 19250, с. Острожани, вул. Шкльна,1, Жашківський район, Черкаська область. Це триповерхова споруда, обладнана відповідними інженерними мережами та технічним устаткуванням для забезпечення належних санітарно-побутових умов працюючим. У закладі 26 кабінетів, 1 спортивна зала, майстерня , актова зала, їдальня, 3 туалети.

Матеріально-технічна база навчального закладу включає будівлі, споруди, землю, комунікації, обладнання, інші матеріальні цінності.

Матеріально-технічна база - необхідна умова функціонування закладу і реалізації цільової програми розвитку. Подальше вдосконалення матеріально-технічного забезпечення навчального закладу сучасним навчальним і спортивним обладнанням, інформаційно-технічними засобами дає можливість організувати навчально-виховну діяльність, проводити культурні, спортивно-оздоровчі заходи і т.д.

Підтримка і розвиток матеріально-технічної бази є одною з основних умов успішного здійснення навчального процесу. Це відображено Законі України «Про освіту».

У 2019/2020 навчальному році за спонсорські та батьківські кошти викопано каналізацію, придбано та встановлено каді, проводиться ремонт:

1.  Фарбування кабінету ГПД та ігрової .
  2. Фарбування дверей, побілка бордюрів, дерев,  підсобних приміщень на території школи.
  3. Покос трави на території школи та стадіону.
  4. Ремонт кабінету для 1 класу: фарбування стін, стелі, підлоги,  шкафчиків,

дверей.

1. Ремонт кабінету фізики: поклейка шпалер, фарбування вікон, підлоги, шкафчиків.
  2. Ремонт коридорів 3-х поверхів (фарбування підлоги, побілка стін, стелі).
  3. Замурували  1 вікно, яке було в аварійному стані.
  4. Ремонт їдальні.
  5. Косметичний ремонт туалетів.
  6. Косметичний методичного кабінету.
  7. Косметичний ремонт системи водопостачання.
  8. Придбання інвентарю для прибирання приміщення школи та її території.
  9. Виготовлення стендів (8шт)
  10. Придбання принтера в методеабінет