Острожанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Навчально-виховна робота

Навчально-виховна робота спрямована на формування в учнів загальнолюдських, національних, духовних цінностей в умовах особистісно-зорієнтованої навчально-виховної системи, забезпечення різнобічного розвитку особистості. При цьому вирішуються завдання професійної адаптації учнів, розвитку індивідуальної творчої особистості, формування патріотичних почуттів, утвердження національної гідності; виховання та розвитку потреб у здоровому способі життя, збереження і зміцнення фізичного і психічного здоров’я учнів, поєднання індивідуального і колективного виховання, забезпечення системи правової освіти.

Отже, навчально-виховна робота нашого закладу надає безліч можливостей для всебічного розвитку наших учнів.